Pardubický kraj

Krajské kolo v deskových hrách – pondělí 29.10. 2018 v SVČ ANIMO, Žamberk

MISTROVSKÉ HRY:

. hra RUMMIKUB

. hra GOBBIT

. hra 3IQ A QARQ

Čas

9.00 hra GOBBIT,

12.00 hra 3IQ A QARQ,

15.00 hra RUMMIKUB

Místo

SVČ ANIMO ŹAMBERK

Hráči

1900 – 2018

Ceny

Diplomy a hodnotné deskové hry

Startovné

30 Kč

Krajské kolo v Žamberku je určeno pro všechny volně příchozí v jakémkoliv věku. Vítězové jednotlivých kategorií získají hodnotné ceny v podobě deskových her a možnost postupu do kola celostátního, které se uskuteční v prosinci v Praze. Informace také naleznete na webu: www.animo.zamberk.cz.


 Přihlášky: Přihlásit se lze u organizátora krajského přeboru na adrese SVČ ANIMO, Žamberk. 28. Října 713, Žamberk, 564 01 nebo e-mailem:
fiala.animo@atlas.cz

.
Přihlásit se lze do naplnění kapacity dané kategorie. Pro start účastníka v krajském přeboru. Není rozhodující místo bydliště, jeden účastník se však smí zúčastnit jen jednoho krajského přeboru. V případě, že někdo absolvuje stejnou soutěž ve dvou různých krajích, bude diskvalifikován. Přihlášení do soutěže je možné i na místě, nejpozději v 9.00 hodin.
 Forma krajských přeborů: S jednou výjimkou se hraje podle standardních pravidel her. Pokud hráč zakryje kartu rukou a pak uvede nesprávnou odpověď, musí vrátit jednu svou kartu. V případě, že nemá kartu, ale vlastní již čtvrtinu mozku, musí vrátit tu. O pořadí hráčů rozhodují herní body, v případě shodnosti pak body doplňkové (počty získaných čtvrtin mozku, pak počty karet).

V případě rovnosti bodů a tedy i pořadí na některém z prvních tří míst celkového pořadí si soutěžící se shodou zahrají partii navíc. Tato partie rozhoduje pouze o pořadí hráčů, kteří měli stejně bodů, nemůže tedy změnit pořadí ostatních hráčů.

 Postupový klíč: Z každého krajského přeboru postupují do celostátního finále dva nejlepší z každé kategorie. Účastník na třetím místě získává pozici náhradníka pro případ neúčasti jednoho z postupujících. Krajský organizátor má právo udělit jednu „divokou kartu“ pro jednoho soutěžícího navíc.
 Startovné: 30 Kč/účastník
 Ceny: Diplom a hodnotnou věcnou cenu obdrží první tři soutěžící v každé kategorii.
 Finále: Celorepublikové finále organizuje Česká pedagogická komora (koná se v sobotu 2. 12. 2017 v DDM Praha 2).

 

SaveSave

SaveSave